Poľský europoslanec varuje nelegálnych migrantov: “Ak nechcete byť zastrelení, neprichádzajte na naše hranice”

Dominik Tarczyński, člen poľskej strany Právo a spravodlivosť, poslanec Európskeho parlamentu a podpredseda skupiny európskych konzervatívcov, v nedávnom rozhovore pre denník The Newsmakers bránil poľské zaobchádzanie s migrantmi, ktorí sa pokúšajú nelegálne prekročiť poľské hranice.

“Mám správu pre všetkých nelegálnych (migrantov). Ak nechcete byť zatlačení späť, ak nechcete byť zatknutí, ak nechcete byť zastrelení, neprichádzajte na naše hranice. Nepristupujte k poľským hraniciam, potom ste v bezpečí. Nie sme to my, nie je to naša polícia, kto by vás prišiel zmlátiť, vytlačiť alebo zatknúť. Ste to vy, kto sa pokúsil porušiť zákon v našej krajine.” hovorí poľský poslanec.

Tarczyński je jeden z mála politkov, ktorí si dovolia takto tvrdo hovoriť o migrácii.

Odkaz na video: https://christiansfortruth.com/wp-content/uploads/2020/02/Dominik-Tarczyn%CC%81ski.mp4

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *