Zo sveta

Poľský europoslanec varuje nelegálnych migrantov: „Ak nechcete byť zastrelení, neprichádzajte na naše hranice“

Dominik Tarczyński, člen poľskej strany Právo a spravodlivosť, poslanec Európskeho parlamentu a podpredseda skupiny európskych konzervatívcov, v nedávnom rozhovore pre denník The Newsmakers bránil poľské zaobchádzanie s migrantmi, ktorí sa pokúšajú nelegálne prekročiť poľské hranice.

„Mám správu pre všetkých nelegálnych (migrantov). Ak nechcete byť zatlačení späť, ak nechcete byť zatknutí, ak nechcete byť zastrelení, neprichádzajte na naše hranice. Nepristupujte k poľským hraniciam, potom ste v bezpečí. Nie sme to my, nie je to naša polícia, kto by vás prišiel zmlátiť, vytlačiť alebo zatknúť. Ste to vy, kto sa pokúsil porušiť zákon v našej krajine.“ hovorí poľský poslanec.

Tarczyński je jeden z mála politkov, ktorí si dovolia takto tvrdo hovoriť o migrácii.

Odkaz na video: https://christiansfortruth.com/wp-content/uploads/2020/02/Dominik-Tarczyn%CC%81ski.mp4

4 Replies to “Poľský europoslanec varuje nelegálnych migrantov: „Ak nechcete byť zastrelení, neprichádzajte na naše hranice“

  1. Absolútne súhlasí s tlmočenou politikou daného poľského europoslanca. Tu pomôže len tvrdý zakon a žiadne ťuťuli muťuli.

  2. Ja bych je poslal na nucené práce ,protože tito lidé se práce boji nejvíce a smrdí jim ,bez rozdílu od 15 let do 70 let ,Pak budete vidět jak se budou našim hranicím zdaleka vyhýbat ,jsem přesvědčen,ze by to byl pro ne očistec na zemi ,protože by nemohli do jejich ráje, kde pujdou jako mučedníci allaha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *