Politik, ktorý odmieta spoluprácu s riadne zvolenými poslancami, je politik proti ľudom - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Politik, ktorý odmieta spoluprácu s riadne zvolenými poslancami, je politik proti ľudom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slováci posielajú do Európskeho parlamentu niekoľkých poslancov. Týchto poslancov si zvolili z nejakých dôvodov a títo poslanci majú zastupovať záujmy nás ľudí.

Bohužiaľ práve tí, ktorí hlásajú toleranciu a rešpekt, odmietli hneď na začiatku dvoch poslancov. Prečo? Vraj sú fašisti. Názor najvyššieho súdu ich nezaujíma. Státisíce voličov, ktorí im dali hlas ich tiež nezaujímajú.

Dokonca ich nezaujíma ani to, že títo, pre nich fašisti, by s nimi normálne rokovali, ak by si našli spoločné témy, ktoré by boli prospešné pre Slovensko.

Ale nie! Tolerantných liberálov to nezaujíma! Žiadajú jediné a to totálnu izoláciu, cenzúru, urážanie a znechutenie. Toto ale nieje liberalizmus.

Ale nechajme liberalizmus teraz tak a poďme na to normálnym sedliackym rozumom.

Slováci dali ĽSNS dva mandáty a každý politik, ktorý chce pomáhať Slovensku, by sa nemal pozerať na to, aká je to strana, ale, ako chcú prispieť Slovensku jeho prácou v parlamente. Veď hlasovať a rokovať budem s nimi len vtedy, ako to pomôže presadiť pre mňa dobré zákony. Môže mi byť jedno, aký je to politik, ak bude hlasovať za dobro veci nie?

Milan Uhrík sa vyjadril, že mu nerobí problém si sadnúť za jeden stôl s liberálmi, aj keď sú si politicky odlišní. Veď sú to zástupcovia nás Slovákov, tak prečo by spolu nemali rokovať? Hádam oba tábory chcú pre nás to najlepšie nie?

Ďalší zástupca ĽSNS, ktorý sa dostal do Európskeho parlamentu, pán Radačovský vyhlásil, že sa bude usilovať, aby si s ostatnými slovenskými poslancami v EÚ podali ruky a spolupracovali. Ja na tom nevidím nič zlé!

Nevidím na tom nič zlé, aj keď mi politika Progresívneho Slovenska či Smeru nevonia. Ale nevadí mi, ak sa dokážu občas spojiť a presadiť pre naše Slovensko dobré veci.

Len politik, ktorý je hlúpy a nemá čisté úmysly, sa nebude chcieť spojiť s ostatnými poslancami za jeho rodnú krajinu.

Komentár M.V.

https://vitaminovo.sk/vedci-vysvetluju-co-sa-stane-s-nasim-telom-ak-zacneme-pit-zeleny-caj-kazdy-den/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *