Politici môžu Kotlebovi závidieť! Jeho posledný prejav už videlo 600-tisíc ľudí! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Politici môžu Kotlebovi závidieť! Jeho posledný prejav už videlo 600-tisíc ľudí!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavil 14 minútový prejav predsedu Ľudovej strany Naše Slovensko Mariana Kotlebu.

Kotleba v uzimenom počasí rozpráva v malej obci, ale aj tak pred plním námestím ľudí. Na začiatku hovorí o tom, ako sa zmenila Európa vďaka migrácia a multikultúre. Nepáči sa mu, že kvôli iným národnostiam a vyznaniam sú zakazované vianočné symboly v západnej Európy. V troch nemeckých mestečkách zakázali vianočné stromčeky, pretože to vadilo miestnym moslimom.

Ďalej Kotleba hovorí o tom, ako sú pracovití Slováci znevýhodňovaní a iným skupinám na Slovensku sú stavané byty či domy zadarmo, ktoré aj tak zdevastujú.

Po prejave predsedu ĽSNS ho ľudia aj so zamrznutými rukami odmenia veľkým potleskom.

Tento Kotlebov prejav bol označený aj ako najsilnejší politický prejav na Slovensku za posledných 30. rokov a každý politik mu ho môže závidieť. Na internete si ho pozrelo už vyše 600 000 ľudí, čo je na Slovenské pomery veľmi vysoké číslo, ak vezmeme v úvahu, že je to video, kde politik 14 minút rozpráva a nie je to žiadna vtipná komédia či hudobný klip, ktorý si pozrie každý a má len pár minút.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *