Slovensko

Polícia v Chicagu chráni sochu Krištofa Kolumba pred agresívnymi demonštrantmi

Na protestoch Black Lives Matter v americkom meste Chicago došlo k stretu polície s demonštrantmi. Tí chceli zrútiť sochu Krištofa Kolumba, ktorý objavil Ameriku.

Demonštranti chceli a pomoc lán zhodiť sochu slávneho moreplavca. Polícii sa však podarilo dostať sa cez protestujúcich a sochu zatiaľ zachrániť. Následne demonštranti, ktorí vraj protestujú proti násiliu, začali hádzať do policajtov rôzne predmety aj kamene.

Momentálne sochu strážia policajti, no demonštranti majú v pláne aj túto sochu zhodiť.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *