Spoločnosť

Polícia už rieši Rómku, ktorá sa teší, že v prešovskom paneláku umreli len bieli

Na internete sa po tragickej nehode v Prešove začali šíriť rôzne správy. Ľudia vo veľkom smútku zbierajú peniaze pre ľudí z vybuchnutého paneláku a snažia sa pomáhať ako vedia. Jednou správou sa však začala zaoberať aj polícia, ktorá rieši nenávistné prajavy.

Rómka mala na internete zdieľať správu, v ktorej sa „tešila“, že vo vybuchnutom paneláku nežili žiadny Rómovia, ale len bieli ľudia.

„Štastie, že tam nebývali žiadny Rómovia len gádže.“ napísala nenávistni prejav Baška S.

„Masovo nám neustále posielate tento screenshot. Môžeme potvrdiť, že špecialisti na extrémizmus a nenávistné prejavy z NAKA sa týmto príspevkom zaoberajú. Evidujeme každú osobu, ktorá nás na tento status upozornila a v prípade potreby budú nahlasovatelia predvolaní na NAKA ako svedkovia.“ napísala Polícia SR na internete.

21 Replies to “Polícia už rieši Rómku, ktorá sa teší, že v prešovskom paneláku umreli len bieli

 1. Ked rom nieco spravy tak to ihned riesite ale ked spravi nieco gadze tak si to nic
  Ved prv napisala jedna stara pica ze keby tam byvali romovia tak to bi bolo dobre aspon bi uhoreli romovia … toto preco neriesite nehovorim ze dobre pisala ta romka mozno bola asi jebnuta na hlavu mne bi bolo luto aj keby zvierata tam boly a ne este ludia boze !!!

  1. Co buzeruješ renata ty stara piča ,mi romova neumime nic jen nadavat a valet se rasismus je i nas problem tak se zobud ty stara ludro

  2. Jaj more renatko ty jsi myla blba romka more ket mi taky jen piseme gadze to je tiez rasistycke, je dobre ze ta romka je stihana aspon mi čestni romove budeme ocisteni odtakovych ktery nejsou vic nez vajicko

  3. jaj more renata ty jsi dylina nema buzerovat potom to vrha na nas slusne romy spadny svetlo ,renatka moja nekomentuj to radsy napred jsi bez dodelat zakladku

 2. Prosim Vás Ľudia spamätajte sa uz z toho sna rasistického co vo vás spi!!! Veď tu sa stala tragédia o ktorej sa nedá ani hovoriť, ľudia umierali, horeli,skákali V takom prípade si ľudia majú co najviac pomáhať a nepozerať ze ci niekto je ( bieli,čierny,oranžový,hnedý,žltý) je to jedno jaka rasa ste ľudia. Veľká škoda ze existuju taký ľudia bezcitný a rasisti ako ta potvora co začala hádku na FB ‘’Ruzena Vavakova’’ napísala takto: !!!!! Tak to je katastrofa neboli tam cigani bolo bi dobre !!!!! Ako môže človek priať nikomu aby tam bol a horel??? Je to Úbohá žena ktorú majú riešiť pani policajti!!!!! Ale bohužiaľ sme na SK riešia radšej Rómku ktorá jej len odpovedala na tu správu co napísala. Prepáčte Slovenský Národ ale vy ste jedne banda rasistických hlupákov!!!! Ľudia si majú pomáhať navzájom ci je čierny alebo inej pleti to si zapamätajte. Nikto nevie aké nešťastie môže nastať, preto ľudia držte spolu. Lebo ja sa normalne hanbím za Slovensko… každý kto môže nech pomáha!!!!

  1. A CO NERIESI POLICIA ZE CO VIEDLO TUTO ROMKU KTAKEMU NAZORU?LEN SA JEJ OPYTAJTE RADA VAM TO OSVETLY LEN CO PO JEJ ODPOVEDI CI BUDE TIES STIHANA TA OSOBA KTORA TVRDI PRVI OPAK ZE KEBY TAM BYVALI ROMOVIA ZE BI ICH ROSTRHAL TEN VYBUCH CI TO ZOSTANE BEZ POVSIMNUTIA TO URCITE NE

   1. Každý nech si uvorí svoj vlastný názor na dané komentáre. Treba pomôcť, a nie hlúpo komentovať nešťastie iných.

   2. Nenávisť plodí nenávisť, slečna nech si uvedomí najskôr aká tragédia sa stala, a ak bola šikanovania nech to rieši, ale radosť na takej trategedii si myslím te nic neviriesi akurát vytvorí další problém.

 3. Každý nech si uvorí svoj vlastný názor na dané komentáre. Treba pomôcť, a nie hlúpo komentovať nešťastie iných.

 4. Na Facebooku v Česku vybízí cikán druhé ať jdou zabíjet bílé ,, GADŽE,, že stejně dostanou tři roky a jsou z basy venku!!! Toto je veřejné násilí. Nikdo mu doteď nezablokoval ani účet!!! To je demokracie?? Když bílý napíše pravdu o cikánech ihned mu na 30 dnů zablokují účet. Toto je tzv. ,, RASISMUS NARUBY,, v Česku!!! Kam to vše povede??

  1. Veru kam to povedie?že keď nezoberiete vec do vlastných rúk tak vás cigáni budú zabíjať ako nič a budú sa ešte smiať.v base im bude tých pár rokov lepšie ako v tých smradľavých osadách,teplo, voda,tri krát strava.

 5. Ľudkovia – nech ste akéjkoľvek rasy – Boh-Stvoriteľ stvoril vo Vesmíre a v celom Univerze veľmi, veeeľmi, veľa rás… To by ste sa divili a možno aj niektorí báli ! … Veľa rás je podobných rasám ľudí na Zemi, no môžu sa líšiť aj farbou pokožky od bielej – belšej ako pozemskí belosi – až po čiernu a medzitým sú rôzne odtiene… Dokonca sú rasy belasé, zelené, modré, fialové, atď. Inak, tie archeologické fresky v pyramídach a na iných archeolog.miestach, kde sú vyobrazení ľudia s vtáčou hlavou, alebo s hlavou „psa“ – tak aj to je pravda. Bytosti rás sa môžu líšiť očami, ušami, nosmi, ústami, veľkosťou postavy, vlasmi, bez vlasov, dĺžkou prstov, farbou pokožky a pod. …Tiež existujú hmyzí ľudia, ktorí sa podobajú modlivkám, alebo veľkým mravcom (títo sú pozitívni), alebo cicavcom: dugongom-kapustňákom-lamantínom… No, našťastie, nie všetky „zvláštne“ vyzerajúce rasy sú nepriateľské, či dokonca, krvilačné (ako to poznáte z tých nezmyselných filmov, ktoré zavádzajú). Tí, ktorí ste videli seriál Star Trek, musím povedať, že mal najbližšie k pravde, čo sa týkalo deja a hlavne rás… Nech bytosť, humanoid, alebo iná rasa, má zovňajšok akýkoľvek, najdôležitejšia je jeho duša – ako sa bytosť prejavuje – či láskyplne, priateľsky, benevolentne, alebo vyslovene nepriateľsky… Je dôležité naučiť sa vyciťovať srdcom, pretože nie všetko, čo vyzerá navonok pekne, je pekné aj vnútorne… a naopak. Jednoducho, ide o to, aký má zámer, tá ktorá rasa… Či pomáhať, priateľsky radiť, alebo škodiť… Presne tak, ako je to na Zemi ! …(Zvlášť nebezpečná je rasa draconiáncov a ich posluhovačov – veľkých „grey“ , „ješteří“ typ…).
  Podotýkam: je mi jedno, kdo si čo o mne pomyslí – viem, čo viem…

 6. Doplním do horeuvedenej vety, aby si niekto nemyslel, že je to v rase: „… Jednoducho, ide o to, aký má zámer, tá ktorá rasa… alebo jednotlivec.“

 7. Ja som mala podobnu spravu, ale od „Lubomir Kora“. … Tak treba bielym, ze vybuchla bytovka a ako dobre, ze tam nebyvali Romovia a dalsie nadavky tu vypisovat nebudem.

 8. Ale keď že sa tu riešia nejaké „statusy“ tak by mali riešiť aj bielych ako nadavaju a hádžu všetkých Rómov do jedného vreca.. A ako tam jasne píšu svoj rasistický a plný nenávisti, ako všetkých podpáliť a vy vraždiť malé deti to už NAKA nechce riešiť… Ale nieje sa čomu čudovať keď že žijeme na Slovensku kde žijú samí Fašisti RASISTI..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *