Slovensko

Polícia sa chváli videom, ako skúšajú kľučky na prevádzkach. Ľudia im žalujú tie, ktoré ostali otvorené

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia na Slovensku kontroluje dodržiavanie nariadení, ktoré boli sprísnené pod pondelka.

„Pokračujeme v kontrolách v priestoroch, kde sa vyžaduje potvrdenie o očkovaní, alebo prekonaní ochorenia. Taktiež poskytujeme súčinnosť regionálnym úradom verejného zdravotníctva pri kontrolách prevádzok.“ píše polícia.

Tiež sa pochválili videom, ako kontrolujú ľudí, či dokonca, ako skúšajú kľučky na dverách, či sú prevádzky zavreté. Väčšina komentárov od ľudí je však negatívna.

Komentáre ako „šikana“, „fašisti“ či ste trápni sú úplne normálne. Našli sa síce aj pozitívne, no je ich menej.

Dokonca sa našiel aj komentár, kde jeden z mužov dáva polícii typ na otvorené prevádzky, ktoré porušujú nariadenia.

One Reply to “Polícia sa chváli videom, ako skúšajú kľučky na prevádzkach. Ľudia im žalujú tie, ktoré ostali otvorené”

  1. Treba v maximálne možnej miere dokumentovať a archivovať trestné činy kovidových prisluhovačov – civilov či
    v uniformee, poistiť to i fotografiami vo fyzickej forme ( vytlačiť).
    Kovidoví prisluhovači nechápu, že kovid je zvláštna globálna operácia v dnešnej dobe riadená z Londýna a Washingtonu. Nechápu, že na jej úspechu závisí prežitie parazitických elít krachujucich USA. Nemajú ani šajnu o tom, že jedným z cieľov kovid projektu v rukách USA je vyvolanie občianskej vojny v Európe, vyhladenie národov Európy. Nechápu ani to, že kovidová tyrania za určitý čas skončí a oni budú vystavení hnevu ľudí.
    Takéto záležitosti sú mimo ich chápania. Sú ako poskokovia mafie, ktorá ovláda isté teritórium a ktorá dobre zaplatí za špinavú prácu. Oni sú vnútri podlí, zakerní a úplatní. Dostihne ich strašný osud kvôli vlastnej hlúposti a nenávisti voči čestným ľuďom. Nabehli si na vidly ale oni to vôbec netušia, nevidia. Vidia len výhody. TAK IM TREBA!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *