Slovensko

Polícia pátra po Ivanovi zo Zvolena, ktorý mal podviesť viac ako 700 ľudí! Poznáte ho?

Na oficiálnej stránke Polície Slovenskej republiky sa objavila hľadaná osoba. Ide o 27 ročného Ivana Tomčíka zo Zvolena, ktorá mal podviesť viac ako 700 ľudí. Polícia po ňom teraz pátra.

„Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 27-ročnom Ivanovi Tomčíkovi zo Zvolena. Sudca Okresného súdu vo Zvolene vydal na hľadaného príkaz na zatknutie pre zločin podvodu, z ktorého je hľadaný obvinený. Vo veci ide o rozsiahlu ekonomickú trestnú činnosť, kde bolo podvedených viac ako 700 osôb. Hľadaný si je vedomý trestného stíhania, ktorému sa úmyselne vyhýba. Pohybuje sa po celom Slovensku, môže sa skrývať aj v zahraničí. Popis osoby: je vysoký 180 cm, štíhlej postavy, má čierne krátke vlasy a zelenomodré oči. Akékoľvek informácie k osobe volajte na číslo 158 alebo nám píšte tu do súkromnej správy. Ďakujeme za pomoc a zdieľania.“ informuje Polícia.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *