Slovensko

Polícia nazvala ľudí v LIDLi nešťastníkmi a bude naďalej nekompromisná

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia sa na sociálnej sieti vyjadrila k incidentu v LIDL, kde protestovali občania tak, že si nenasadili rúška. Podľa polície sú to bezrúškoví nešťastníci, ktorých nebudú trpieť.

Videá zo zásahu polície vyvolali obrovské vášne. Na záberoch je vidieť, ako niekoľko policajtov drží jedného muža a údermi ako z bojových umení ho kopú kolenami či udierajú päsťami do tváre a tela. Ľudia sa v komentároch pýtajú, či je naozaj toto primeraný zásah kvôli rúšku.

Polícia sa bráni tým, že príslušníci najprv vyzvali slušne ľudí „Na videu je jasne viditeľné, že policajti sa protestujúcim najprv snažili slušne dohovoriť. Keď však nepomohli ani zákony a došlo aj k potýčke, polícia musela zakročiť.“ píšu.

One Reply to “Polícia nazvala ľudí v LIDLi nešťastníkmi a bude naďalej nekompromisná”

  1. Polícia má byť pripravená a imunna a odolná v prípade verbalnych nezhôd a verbálneho odporu, policajt, ktorý sa pohybuje v exteriéri medzi občanmi, musí prechádzať testami, ktoré ho pripravia ako ma jednať v situáciách verbalnych útokov, atakov a verbalneho odporu. Každý policajt, si musí byť vedomy toho, že keď nezvládol verbalny útok občana a používa hrubú, fyzickú silu a zbrane, sa dopúšťa neoprávneného napadnutia osoby fyzickou silou, ktorú zneužil, pretože psychicky nezvládol verbalny odpor…. Absolútne obišli ústavu krajiny, čo je na Slovensku nie zvykom ale samozrejmosťou už dnes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *