Polícia hľadá ženu, ktorá päsťami bila do tváre ženy, lebo mala zle nasadené rúško

Pražskí policajti pátrajú po žene, ktorá v metre napadla inú cestujúcu. Bila ju päsťami do tváre a spôsobila jej zlomeninu ľavej spodnej očnice. Všetko kvôli tomu, že mala zle nasadené rúško, informuje CNN Prima News.

Útok sa odohral koncom januára medzi stanicami Lužiny a Hůrka v smere na Černý Most. „Žena napadla inú cestujúcu v súprave metra na trase B. Dôvodom útoku bol podľa zistení kolegov fakt, že poškodená mala zle nasadenú rúšku,“ uviedol hovorca pražskej polície Jan Rybanský.

Napadnutá musela ihneď po útoku vyhľadať lekársku pomoc. „Mala pohmoždený nos a zlomeninu ľavej spodnej očnice,“ opísal hovorca a doplnil, že sa im aj napriek všetkému úsiliu policajtov nepodarilo útočnícu dohľadať. Obracia sa preto na verejnosť, aby sa v prípade, že ženu na fotke poznali, obrátili na tiesňovú linku. „Prípad preverujeme pre podozrenie zo spáchania trestného činu ublíženia na zdraví a výtržníctva,“ doplnil Rybanský.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353