Policajtov v New Yorku oblievajú vodou a tí s tým nič neurobia. Ľudia kritizujú liberálneho starostu za jeho politiku - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Policajtov v New Yorku oblievajú vodou a tí s tým nič neurobia. Ľudia kritizujú liberálneho starostu za jeho politiku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nepochopiteľné prípady šikanovania strážcov zákona boli zachytené na uliciach New Yorku, ktorému vládne ľavicový starosta Bill de BLASIA, ktorý je dlhodobo kritizovaný za prehnane liberálnu politiku, ktorá nahráva zločincom.

V prvom z dvoch separátnych incidentov, zachytených kamerou, chodia policajti po chodníku, zatiaľ čo im afromerický občan leje na hlavy kýbliky vody. Policajti muža ignorujú, zatiaľ čo nakrúcajúci sa očividne dobre bavia.

Druhý prípad, ktorý sa stal v štvrti Harlem, zachytáva policajtov vykonávajúcich zatýkanie, zatiaľ čo sú z dvoch strán oblievaní vodou a jedného z nich dokonca zasiahne prázdny kýblik.

Legendárny starosta New Yorku Rudy Giuliani, ktorému sa v deväťdesiatych rokoch s podporou polície a reštriktívnym prístupom proti zločincom podarilo vykoreniť takmer všetok závažný zločin z mesta, jasne ukázal na súčasné vedenie a upozornil, že v čase jeho vlády zomrela pri potieraní zločinu stovka policajtov, pričom ich kolegovia sú dnes vysmievaní a šikanovaní.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *