Policajti zastavujú priamo na diaľnici: „Konečne!“ kričí muž. Druhý však dostal 100€ pokutu, lebo nemal…

Polícia sprísňuje svoje kontroly a zastavujú už aj tam, kde ich zatiaľ nikto nevidel. Na diaľničnom zjazde v Prešove v smere od Popradu stojí na diaľnici niekoľko policajtov a kontrolujú takmer každé auto. Pýtajú si certifikát a účel jazdy.

„Konečne! My ideme zo Žiliny a do teraz nás nikto nezastavil“ povedal v reportáži televízie Markíza jeden z vodičov. Polícia kontroluje účel cesty a platnosť negatívneho covid testu.

Jeden z mladíkov nemal platný covid test a tak mu policajti dali na mieste pokutu 100€. Podľa polície ale nejde o to, aby rozdávali pokuty, ale aby znížili mobilitu ľudí a tým aj počet úmrtí na vírus Covid 19.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353