Policajti v uniformách neboli žart! Takto natočili policajta v civile, ako robí kontrolu (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V polovici tohto týždňa začali na Slovensku platiť tvrdšie pravidlá lockdownu. Cestovať cez okresy je opäť ťažšie a do prírody môžete ísť len v tom svojom. Inak všade kontrolujú policajti.

A nie len policajti na akých sme zvyknutí, ale aj takí, akých nemusíme hneď rozoznať, a to úplne bez uniformy! „Od stredy 3. marca 2021 polícia nasadí všetky dostupné sily a prostriedky na kontrolu prijatých opatrení. Doposiaľ boli do kontrol opatrení zapojené najmä uniformované zložky, teda policajti poriadkovej, dopravnej, železničnej polície a na hraniciach aj policajti cudzineckej polície,“ píše Polícia na sociálnej sieti.

Polícia odkazuje občanom, že „dozor“ budú mať v teréne okrem policajtov v služobnej rovnošate aj policajti v civilnom odeve. A to je už realitou. Video, ktoré zverejnili je toho dôkazom.  Presnejšie v Dunajskej Strede, kde príslušník policajného zboru vykonával úkony v civilnom oblečení.

Ak vám video nejdete zobraziť, kliknite sem