Policajti v Belgicku sedeli na hrudi Slovákovi, dusili ho a hajlovali nad ním. Muž umrel

V Belgickej cele sa na Slovákovi vybúrili miestni policajti. Tlačili mu na hruď 16 minút, po čom otec rodiny upadol do kómy a na následky umrel. Ešte počas policajnej tyranie nad Slovákom belgický policajt hajloval.

Slováka Jozefa Chovanca ešte v roku 2018 zatkla miestna polícia na belgickom letisku za neslušné správanie v lietadle. Údajne mal strčiť letušku. Chovanec vlastnil spoločnosť, ktorá najímala slovenských robotníkov na belgické stavby. Muž predtým nemal žiadne problémy, bol to otec rodiny a dokonca podporoval detské domovy.

Pôvodná verzia policajtov bola, že po tom, čo ho odviedli do záchytnej cely na letisku, tak si tam mal udierať hlavu do steny, až začal krvácať. Následne vraj zasiahli znovu a vtedy dostal infarkt myokardu a bol prevezený do nemocnice. Tam upadol do kómy, z ktorej sa už neprebral, informuje portál Hlavné Správy.

Dnes sa však podľa záberov, ku ktorým sa dostali miestne noviny Het Laatse Nieuw, ukázalo, že so zadržaným Chovancom zaobchádzali mimoriadne nešetrne, jeden z policajtov mu 16 minút kľačal na hrudi, kým druhá policajtka nad ním hajlovala.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

„Pamätáte si ako vzniklo Black lives matter? Policajti pri zásahu zadusili černocha. Médiá a mimovládky – aj na Slovensku – prskali a šaleli.
Teraz, keď policajti v Belgicku priamo v CPZke zadusili Slováka, nedeje sa nič. Žeby preto, že nemal ten správny vyvolený pôvod? Žeby preto, že nemal tu správnu farbu kože? Žeby preto, že nemal tu správnu sexuálnu orientáciu? Predstavte si, čo by sa stalo, keby slovenskí policajti zabili cudzinca, a ešte k tomu v CPZke…“ napísal komentár Marian Kotleba.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353