Slovensko

Policajti sa pustili do ženy bez rúška. Kotleba okamžite vletel medzi nich (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba spolu s členmi strany ĽSNS boli v piatok podporiť protestnú akciu pred obchodným reťazcom LIDL, ktorý zavolal policajtov na ľudí bez rúšok. Tí takto protestujú proti nariadeniam vlády, ktoré aj samotní ich tvorcovia často porušujú.

Pred LIDLom v piatok stálo niekoľko policajtov a odohral sa tam aj incident, kedy sa do osamotenej ženy pustilo niekoľko policajtov. Žena chcel od policajtov odísť a tí sa niekoľkí okamžite pustili do nej. Keď to videl šéf ĽSNS Marian Kotleba, okamžite sa rozbehol žene na pomoc. Bránilo mu v tom niekoľko policajtov, ale jeho konanie si na sociálnej sieti zaslúžilo obdiv, o čom svedčia aj niektoré komentáre „Takto by ste v živote nevideli Pelleho či Kollára!“ napísal Michal na sieti YouTube.

One Reply to “Policajti sa pustili do ženy bez rúška. Kotleba okamžite vletel medzi nich (Video)”

  1. .. nech vysvetlia, prečo ich držali v obchode? Políciu platí LIDL? Aj obrnencov? Policajný prezident nie je nič nové, obyčajná marionetta. A policajti už nič nepredstavujú, je to banda, ktorá Vám je schopná hoci zlomiť ruku alebo streliť do tváre. Kvôli rúšku, ktoré Vás chráni ako perforovaný kondóm pri sexe. Ani vydavatelia nariadení pritom sami nenosia rúška, iba pred kamerami. Ťažko sa bude vysvetľovať, už teraz som zvedavý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *