Zo sveta

Policajti okamžite spacifikovali muža bez rúška, ten ich začal hrýzť (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zákrok proti agresívnemu mužovi majú za sebou pardubickí strážnici. Na zjavne opitého muža bez rúška upozornili svedkovia v ulici Na drážke v Pardubiciach (Česká republika).

Keď hliadka prišla, muž si pred strážnikmi zložil rúšku, ignoroval opakované výzvy strážnikov k jej opätovnému nasadeniu a z miesta chcel utiecť, informuje Týdeník Policie.

Polícia sa snažila mužovi dohovoriť niekoľkokrát no nakoniec museli použiť fyzickú silu. V tej chvíli začal agresívny muž hrýzť všetkých okolo seba a uhryzol policajtku.

Dychová skúška na alkohol ukázala u muža 1,63 promile.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *