Policajti nabehli do obchodov s oblečením či drogérii a kontrolujú poslušnosť občanov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Policajti nabehli do obchodov s oblečením či drogérii a kontrolujú poslušnosť občanov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia na Slovensku sa zhoršuje a opatrenia sú čo raz prísnejšie. Prevádzky si môžu vybrať, akých zákazníkov pustia dnu.

Najväčšia výhody majú zaočkovaní ľudia. Ostatní sa musia testovať alebo mať prekonaný covid. Tí, ktorí všetky nariadenia odmietajú, si môžu nakúpiť len potraviny a veľa toho využívať nemôžu.

Polícia kontroluje dodržiavanie nariadení a policajtov môžeme vidieť v obchodných centrách, ako kontrolujú drogérie či obchody s oblečením. Nie všetkým sa to však páči.

„Ste obyčajní úbožiaci nič iné. Kto je schopný tak spacifikovať ZŤP človeka ako sme to tu videli nedávno,je hanbou svojej rodiny a celeho spoločenstva.“ píše nahnevaní Norbi.

„Veď práve že musíte plniť úlohy.. Ľutujem tých policajtov že musia robiť takúto robotu buzerovať ľudí.. Keby nemuseli nerobili by to.. Ale rozkaz je rozkaz“ napísal Michal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *