Policajti kontrolujú dodržiavanie opatrení aj s vojakmi: Pozrite sa, sú úplne všade! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Policajti kontrolujú dodržiavanie opatrení aj s vojakmi: Pozrite sa, sú úplne všade!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na Slovensku platí od štvrtku lockdown a prevádzky musia mať zatvorené. Otvorené môžu byť len životu nevyhnutné obchody, ako potraviny, lieky či drogéria.

Aj keď v takom Tescu si nakúpite aj oblečenie, malé obchody s oblečením musia byť zatvorené. A polícia na to dôkladne dohladia a to dokonca za asistencie vojakov!

Policajti kontrolujú nonstop každú hodinu: “A nehovoríme to iba tak. Drvivá väčšina z vás chápe katastrofálnu situáciu na Slovensku a má pochopenie aj pre kontroly dodržiavania zákazu vychádzania a ďalších obmedzení.” píšu.

5 Replies to “Policajti kontrolujú dodržiavanie opatrení aj s vojakmi: Pozrite sa, sú úplne všade!

 1. Včera som bol vlakom zo Zvolena do Žiliny cca 100km. Poobede o 13:00 som vycestoval.
  Vo vlaku neboli žiadne kontroly a ani na staniciach, ani nemohli byť, lebo v rannej zmene nemohli také úlohy rozdeliť, pretože uznesenie aj vyhláška nebola zverejnená v noci( ako to plánovali ). V Žiline neboli nikde policajti, akurát v OC Mirage na mňa nejaký kretén ziapal z druhého poschodia, že je tam zakázané sedieť. Skutočne neviem kde to zobral. Cestou domov plný vlak ľudí, samozrejme nejako sa museli dostať domov. Znovu žiadne kontroly.
  Dnes som sa bol prejsť po Zvolene, žiadne kontroly. Z menu Príloha č.1 Uznesenia som si vybral návštevu opravovne mobilov, banku a poisťovňu.
  Zajtra si pravdepodobne pôjdem dať urobiť kľúč.
  Proste Kocúrkovo

  1. Paľko, čo teraz? Je to zlé či dobré, ked nikde nie sú. Chápeme tvoj perzekučný problém, asi si na neho zvyknútý, a teraz si z toho vykulený, že ťa nikto nespacifikoval. Neskutočné, koľko takých provokatérov sa ešte môže nájsť. Ak by si Pavol nemohol vydržať, daj adresu v maili, ja ti pošlem policajnú kontrolu do bytu, možno nájdu aj biely prášok, tipujem….

   1. Rasťo, a prečo mu, prosím ťa, nadávaš?
    Veď všetkým dal návod, ako sa treba v tejto ťažkej dobe správať. Mal by si sa naopak aspoň v duchu pousmiať, keď sa mu už nechceš poďakovať.

 2. Všade niesú. Čuduj sa svete, sú aj takí, ktorí majú plné zuby tých fašistických opatrení a celkom sa im honí v hlave čo s nimi bude keď ten veľký kovid podvod – zločin skončí. Nechcú kvôli liberálnym fašistom vo vláde ísť potom do lochu.
  Proste normálne uvažujú. A čuduj sa trikrát svete, poznal som aj takých čo v obchode nakupovali a neriešili moje nerúško, rúška nemali ani oni ani predavači. Proste normálni ľudia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *