Slovensko

Policajti brutálne spacifikovali muža. Vraj kvôli rúšku, alebo? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde slovenskí policajti zasahujú pri mužovi, ktorý údajne nemal rúško. V popise videa uvádza autor, že policajti spacifikovali muža len pre to, že nemal rúško.

Či bol zákrok polície len kvôli rúšku nám nie je známe, informácie zisťujeme, jasné však je, že zadržaný sa bránil a ostatní účastníci boli agresívni na zasahujúcich policajtov, čo určite nie je v poriadku.

Iný diskutujúci zase tvrdí, že celú situáciu videl na vlastné oči a všetko bolo inak.

„Nebolo to tak. Videla som to, keď som tadiaľ prechádzala. Oni sa tam medzi sebou bili, zbadali policajtov a rozutekali sa po stranách. Vrieskali po sebe… Keď policajti prešli, zas sa bili. Policajti najskôr prešli okolo a následne sa otočili za ulicou a druhou sa vrátili naspäť, kedže sa im pravdepodobne na tom niečo nezdalo. Takže jednoznačne je to útok na verejného činiteľa, polícia spravila to, čo spraviť musela… Určite to nebolo kvôli rúšku ako píše pán v popise!“ napísala pod videom Mária.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *