Policajt môže dostať doživotie, lebo zastrelil Černocha, ktorý sa bránil zatknutiu - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Policajt môže dostať doživotie, lebo zastrelil Černocha, ktorý sa bránil zatknutiu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ďalší prípad z USA, kde biely policajt zabil muža čiernej pleti vyvolal obrovskú vlnu nespokojných protestujúcich Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží).

27-ročný Brooks bol zadržaný políciou po tom, čo nafúkal a evidentne šoféroval auto pod vplyvom alkoholu. Policajti ho chceli zatknúť, ale Afroameričan sa začal brániť a policajtom ukradol taser. Pri úteku ho namieril na jedného z policajtov. Muž zákona po ňom vystrelil a muž čiernej pleti na následky poranení umrel.

Policajta teraz obvinili z vraždy a ak ho uznajú vinným, môže mu hroziť doživotie alebo tresť smrti.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *