Zo sveta

Policajt Martin zachránil svoju matku pred agresívnym psom! Musel strieľať! (Video)

Česká rodinka v obci Nebilovy v okrese Plzeň sa rozhodlo ísť na výlet. Pri prechádzke smerom na miestny zámok sa im však stalo niečo, čo mohlo dopadnúť naozaj zle. Na nich a na ich psa zaútočil ďalší agresívny pes.

Počas prechádzky do kopca na nich zaútočil americký stafordšírsky teriér, len pre veľké šťastie si vybral rodinu, kde muž bol policajt v civile, ktorý legálne držanou zbraňou zahnal agresívneho psa.

„Bol to okamih. Najskôr som chcel útočiaceho psa len odkopnúť, ale to sa nedalo. Potom mama padla k zemi a ten pes išiel po Rozárke, ktorú maminka držala v náručí. Musel som svoju rodinu ochrániť, tak som vytiahol svoju pištoľ, ale nechcel som psa rovno zabiť, pretože zvieratá milujem. Vystrelil som teda vedľa neho, aby som ho iba zastrašil, samozrejme som pri tom musel dávať pozor, kam výstrel pôjde, aby niekoho nezranil,“ opísal incident Martin (40) v rozhovore pre portál krimi-plzen.cz.

Hneď prvý výstrel našťastie staforda zahnal, takže Martin ďalej strieľať nemusel. Po upokojení situácie incident telefonicky ohlásil polícii.

Martinova matka utrpela iba drobné zranenia, odreniny a udrela si hlavu. Celý incident zachytila palubná kamera v aute, ktoré náhodou išlo okolo.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *