Policajný prezident sa chystá vyznamenať policajtov, ktorí spacifikovali muža bez rúška a s barlou - MAGAZÍN 1
Slovensko

Policajný prezident sa chystá vyznamenať policajtov, ktorí spacifikovali muža bez rúška a s barlou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dočasný policajný prezident Štefan Hamran uviedol v televízii Markíza, že sa chystá odmeniť policajtov, ktorí v Prievidzi brutálne spacifikovali muža bez rúška.

Muž na videu vošiel na okresný úrad bez rúška a s barlou. Policajti ho vyviedlo von spôsobom, ktorý väčšine ľuďom prišiel brutálny. Miestami muža ťahali po zemi. Hamran sa teraz chystá týchto policajtov vyznamenať.

Podľa neho sa títo policajti dokázali postaviť neprispôsobivému občanovi. Ten mal vraj v minulosti už dočinenia s verejným činiteľom.

3 Replies to “Policajný prezident sa chystá vyznamenať policajtov, ktorí spacifikovali muža bez rúška a s barlou

  1. Chcem aby policajní prezident dostal trest smrti a to čo najrýchlejšie, ako sa dá. Zlú burinu je treba odstrániť aj s koreňom.

  2. Ty si proste debil :-DDD Daj si rúško a nechaj sa štvrtý krát zaočkovať, ovca sprostá. Kvôli nesvojprávnym zbabelcom ako si ty tu teraz máme fašizmus.

  3. Ono je skôr smutné, že takto polícia nekoná normálne. Tí policajti si dobre odviedli svoju prácu ako im to ukladá zákon, a to je bohužiaľ na Slovensku zriedkavé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *