Politika

Pokrytec Blaha! Zdržal sa hlasovania, aby sa nemuseli odtajniť vojenské zmluvy s USA! (Video)

Na dnešnom výbore pre Európske záležitosti, kde je predsedom poslanec Ľuboš Blaha, sa hlasovali o zverejnení vojenských zmlúv s Američanmi.

Marian Kotleba sa zúčastnil na tomto výbore a informoval na sociálnych sieťach o pokryteckom chovaní Ľuboša Blahu, ktorý sa prezentuje, ako bojovník proti tejto zmluve, no dnes však ukázal pravú tvár a zdržal sa hlasovania o zverejnení tejto zmluvy.

„BLAHA SVOJIM HLASOVANÍM ZABRÁNIL ZVEREJNENIU ZMLUVY O VOJENSKEJ SPOLUPRÁCI S USA

Dnes sa na Výbore NR SR pre Európske záležitosti hlasovalo o tom, aby Lajčák zverejnil zmluvu o vojenskej spolupráci, ktorú potajme pripravuje s Američanmi. Minister obrany potvrdil, že cieľom tejto zmluvy má byť rozmiestnenie americkej armády na Slovensku. Kvôli poslancovi Blahovi však neprešlo hlasovanie o zverejnení tejto zmluvy!“ uviedol na svojom profile poslanec Milan Uhrík.

Blaha zradil! Svojim hlasovaním zabránil zverejneniu vojenskej zmluvy s Američanmi

BLAHA SVOJIM HLASOVANÍM ZABRÁNIL ZVEREJNENIU ZMLUVY O VOJENSKEJ SPOLUPRÁCI S USADnes sa na Výbore NR SR pre Európske záležitosti hlasovalo o tom, aby Lajčák zverejnil zmluvu o vojenskej spolupráci, ktorú potajme pripravuje s Američanmi. Minister obrany potvrdil, že cieľom tejto zmluvy má byť rozmiestnenie americkej armády na Slovensku. Kvôli poslancovi Blahovi však neprešlo hlasovanie o zverejnení tejto zmluvy!

Uverejnil používateľ Milan Uhrík – poslanec NR SR Utorok 2. apríla 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *