Slovensko

Podvod za podvodom! Ďalšie falošné divadlo liberálov na mítingu ĽSNS odhalené!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Progresívci a liberáli narúšajú mítingy Kotlebovcov neustále. Nestačia im však len hystericki navození demonštranti, ktorí často ani nevedia, čo majú kričať. Ich špekulácie siahajú ešte ďalej. Vytvárajú falošné divadlá, aby klamali verejnosť o zlých koltebovcoch. Bohužiaľ v dnešnej dobe, kedy sa všetko fotí a natáča, sa na tieto ich lacné triky hneď aj príde.

Po podvode, kedy chceli liberáli ukázať, že zlý Kotlebovec roztrhal dvom dievčatám transparent proti ĽSNS, a nakoniec sa zistilo, že tie dievčatá stáli na fotografii náhodne a zahalený „Kotlebovec“, bol nakoniec člen skupiny Antifa, sa prišlo na ďalší podvod od liberálov.

Tentokrát sa konal míting v Rimavskej Sobote, kde je primátor aj kandidát ĽSNS. Na tomto mítingu boli aj členovia Progresívneho Slovenska, ktorí prišli protestovať proti ĽSNS.

Progresívci zinscenovali ďalší podvod, kedy trom svojim členom navliekli amatérske masky na tvár a držali transparent s nápisom „Sme zamestnanci mesta, ak nás tu niekto uvidí, tak sme zajtra bez práce!“. Tieto postavy mali urobiť dojem, že zamestnanci mestského úradu, kde je šéfom primátor Šimko a kandidát ĽSNS, nesúhlasia s politikou Kotlebu.

Nakoniec sa však ukázalo, že to neboli skutoční zamestnanci mesta, ale falošní herci a členovia progresívcov. Dôkazom toho je aj video záber, kde vidieť, ako si jeden z nich dáva dole masku a drží spomínaný transparent.

Týmto človekom je poslanec mestského zastupiteľstva a člen Progresívneho Slovenska Ján JURKEMIK, ktorý stojí za týmto podvodom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *