Slovensko

Podplácajú poslancov Matoviča, aby poslušne hlasovali? Kotleba tvrdí, že má takéto informácie

Vláda ide tento týždeň rokovať o ďalšom predlžovaní núdzového stavu, ktorý už všetkých úplne unavuje. Slovensko je skoro celé zavreté a bežný život je už dlhé týždne len snom. Podniky krachujú a ľudia prichádzajú o prácu.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba prišiel so šokujúcou správou. Údajne vie o tom, že poslanci Matovičového OĽANA dostávajú niečo na viac k výplate, aby poslušne hlasovali. To tvrdí Kotleba a informácia má vraj od jedného z jeho vlastných odídencov, ktorý sa dnes dobrý kamarát s vládnymi poslancami. Či je to však naozaj pravda nemôžeme potvrdiť.

Títo podplatení poslanci by tak mali hlasovať o opätovnom predĺžení núdzového stavu.

„Za nami ďalší víkend v zajatí nezmyselných vládnych opatrení. Pred nami týždeň, v ktorom sa bude (v stredu) v parlamente hlasovať o ďalšom predĺžení núdzového stavu. Ľudia v diskusiách riešia, či parlament núdzový fašistický stav predĺži, alebo nie. A či sa vo vládnych poslancoch konečne pohne svedomie, uvedomia si, že ľudia takto už ďalej žiť nevládzu a ani nechcú, a núdzový stav zrušia. A hoci na predĺženie núdzového stavu a s ním spojených opatrení, ktoré likvidujú ekonomiku, školstvo, ale najmä samotný život obyvateľov, skutočne dôvody nie sú, myslím si, že vládni poslanci núdzový stav predĺžia.

Už pár mesiacov sa totiž v kuloároch parlamentu šepká, že vládni poslanci, najmä v Oľano, dostávajú k svojim poslaneckým platom každý mesiac niečo navyše. Takzvané motivačné. A možno práve preto sa nenájde veľa takých, ktorí povýšia svoje svedomie nad tieto bonusové peniaze. Tak, ako to naposledy urobil jeden z poslancov Oľano. A preto hoci mnohí z vládnych poslancov s predĺžením núdzového stavu nesúhlasia, nakoniec sa rozhodnú … finančne výhodnejšie. A odkiaľ túto informáciu mám? Prekvapivo od jedného z našich odídencov, ktorý je dnes s vládnymi poslancami najväčší kamarát.A pre tých, čo takúto konštrukciu pokladajú za niečo absolútne nereálne, odkazujem – počkajte na výsledok hlasovania o predĺžení núdzového stavu.“ píše Kotleba.