Podľa ministra zdravotníctva máme vstúpiť do dobrých božích vecí a budeme sa mať dobre

Minister zdravotníctva Marek Krajčí bol hosťom v diskusnej relácii televízie Markíza Na Telo, kde odpovedal aj na divácke otázky.

„Čo myslel tým, že Boh má so Slovenskom veľké plány?“ bola otázka od diváka na Krajčího, ktorý odpovedal, že je veriaci človek a verí, že Boh je dobrý otec, ktorý nám chce dobré vec. Podľa ministra máme do týchto dobrých vecí vstúpiť a žiť jeho plán „a verím že tým pádom, sa budeme mať dobre“.

V ďalšej otázke od diváka sa mal minister ohodnotiť známkou ako v škole. Sám si známku nechcel dávať, ale dodal, že ženu by mu určite dala jednotku.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353