Podľa Krajniaka je dobré, že môžu ľudia z východu chodiť pracovať do Nitry "Rozbíjate rodiny!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Podľa Krajniaka je dobré, že môžu ľudia z východu chodiť pracovať do Nitry “Rozbíjate rodiny!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak zo Sme Rodina bol hosťom v diskusnej relácii televízie JOJ Na Hrane, kde odpovedal aj na otázky divákov.

Jeden z divákov sa opýtal Krajniaka “Pán Krajniak pýšite sa, že v Nitre vytvoríte nové prac.miesta, máme tlieskať, že rozbíjate rodiny na východe, lebo otcovia idú pracovať do Nitry? A čo východ?”.

Krajniak tomu tlieskať nechcem, zároveň však hovoril o tom, že s automobilkou Jaguár, ktorá sídli v Nitre hovorili o výstavbe nájomných bytov, kde by mohli bývať rodiny, ktoré tam prídu pracovať napríklad z východného Slovenska.

Podľa Krajniaka je lepšie chodiť do práce do Nitry z východu, ako do Anglicka. Moderátorka sa opýtala, či by nebolo lepšie, keby investor prišiel na východné Slovensko.