Podľa Fica sú vo väzbe ľudia len preto, že si to praje Matovič a toho treba verejne vyhnať z úradu

Bývalý premiér a predseda opozičnej strany Smer Robert Fico nahral na sociálnej sieti video, kde sa vyjadruje ku kauze pokusu o samovraždu bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského.

Fico tvrdí, že Lučanský, podobne ako Gašpar, Kováčik, Kičura a ďalší spadajú do kategórie politických väzňov: „Nikto pri nich nerešpektuje prezumpciu neviny a boli posadení do väzby bez zákonných dôvodov, len preto, že si to praje Matovič,“ tvrdí Fico s tým, že mu „politicky angažovaní a mediálne zastrašovaní prokurátori a sudcovia“ len vyšli v ústrety zo strachu.

Podľa Fica musí Igor Matovič za tragédiu Milana Lučanského pykať a súčasného premiéra netreba odvolávať, ale verejne ho vyhnať z Úradu vlády.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353