Slovensko

Počiatek v Bruseli: „Smrdel som do pi*e, celý zajeb*ný, ani neviem, kde sme boli, úplne najeb*ní“ (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Ján Počiatek, ktorý bol ministrom financií prvej Ficovej vlády, sa v Bruseli podľa vlastných slov v januári 2009 opil, keď tam bol na stretnutí Rady Európskej únie pre ekonomické a finančné otázky. Rozpráva o tom Dobroslavovi Trnkovi na uniknutej nahrávke, z kancelárie tohto bývalého generálneho prokurátora, informuje denník SME.

Počiatek hovorí tom, ako po rokovaniach išli do baru, kde nakoniec boli do 04:00 ráno a následne hľadali ulicu, kde by sa mohli najesť. „ani neviem kde sme boli, úplne najebaní…“.

„Smrdel som do piče, celý zajebaný, do tiky, zle mi bolo, grgalo sa mi tam celý čas.“ hovorí bývalý minister.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *