Pochváli sa Matovič aj tým, že jeho opatrenia zruinovali slovenskú ekonomiku? Sme druhí najhorší v EÚ! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pochváli sa Matovič aj tým, že jeho opatrenia zruinovali slovenskú ekonomiku? Sme druhí najhorší v EÚ!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenská ekonomika kvôli tvrdým opatreniam dostala silný úder a prudko klesla. Oslabenie slovenskej ekonomiky bolo na úrovni 5,2 percenta a spolu so Španielskom (- 5,2 %) bolo druhé najhoršie.

“Čo bude hovoriť najhorší premiér v histórii, Igor Matovič teraz? Štatistiky o tom, ako málo ľudí máme nakazených vírusom, ktorý je pre drvivú väčšinu ľudí menej nebezpečný než chrípka, si teraz môže strčiť za klobúk. Pochváli sa Matovič aj tým, že jeho opatrenia zruinovali Slovensko ekonomicky takým istým spôsobom ako opatrenia v Španielsku či Taliansku, kde zomreli desaťtisíce ľudí? Pád Slovenska je teda rýchlejší než predpokladali najhoršie odhady a my všetci si teraz bohužiaľ vypijeme následky zvolenia narušeného človeka za premiéra.” napísal na sociálnej sieti Milan Mazurek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *