Pochod, ktorý sa liberálom nebude páčiť: ĽSNS posiela autobusy z celej republiky!

22. septembra sa bude v Bratislave konať Národný pochod za život a strana Mariana Kotlebu posiela autobusy zadarmo pre ľudí z každého kúta republiky.

“Ukážme, že ľudí, ktorí vyznávajú tradičné hodnoty je viac. Že rodiča sú len muž a žena, že zabíjať nenarodené deti nie je správne. Postavme sa za život, postavme sa za správnu vec.” uvádza na svojom plagáte Milan Uhrík.

Tento pochod má teda reprezentovať tradičné zdravé hodnoty a bude teda verejnosťou chápaný, ako konkurencia rôznym LGBTI pochodom, kde mládež ani nedokázala odpovedať, koľko pohlaví existuje.

ĽSNS ponúka z viacerých miest na Slovensku prepravu autobusmi zadarmo až do Bratislavy a naspäť.

“ĽS Naše Slovensko pre vás v rámci podpory tejto dobrej myšlienky pripravila aj niekoľko autobusov, ktoré vás zadarmo odvezú do Bratislavy a späť. ” uviedol Uhrík.

Prvý Národný pochod za život bol v roku 2013 v Košiciach, druhý v roku 2015 v Bratislave. Boli v tom čase najväčšími verejnými zhromaždeniami uskutočnenými od roku 1989. Celkovo ich navštívilo vyše 150 tisíc ľudí.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *