Pochod, ktorý sa liberálom nebude páčiť: ĽSNS posiela autobusy z celej republiky! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pochod, ktorý sa liberálom nebude páčiť: ĽSNS posiela autobusy z celej republiky!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

22. septembra sa bude v Bratislave konať Národný pochod za život a strana Mariana Kotlebu posiela autobusy zadarmo pre ľudí z každého kúta republiky.

“Ukážme, že ľudí, ktorí vyznávajú tradičné hodnoty je viac. Že rodiča sú len muž a žena, že zabíjať nenarodené deti nie je správne. Postavme sa za život, postavme sa za správnu vec.” uvádza na svojom plagáte Milan Uhrík.

Tento pochod má teda reprezentovať tradičné zdravé hodnoty a bude teda verejnosťou chápaný, ako konkurencia rôznym LGBTI pochodom, kde mládež ani nedokázala odpovedať, koľko pohlaví existuje.

ĽSNS ponúka z viacerých miest na Slovensku prepravu autobusmi zadarmo až do Bratislavy a naspäť.

“ĽS Naše Slovensko pre vás v rámci podpory tejto dobrej myšlienky pripravila aj niekoľko autobusov, ktoré vás zadarmo odvezú do Bratislavy a späť. ” uviedol Uhrík.

Prvý Národný pochod za život bol v roku 2013 v Košiciach, druhý v roku 2015 v Bratislave. Boli v tom čase najväčšími verejnými zhromaždeniami uskutočnenými od roku 1989. Celkovo ich navštívilo vyše 150 tisíc ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *