Po stretnutí najvyšších ústavných činiteľov povedal Matovič, že prezidentka dobre navarila

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Naši traja najvyšší ústavní činitelia dnes raňajkovali v prezidentskom paláci. Boris Kollár ako predseda parlamentu, Zuzana Čaputová ako hostiteľka v prezidentskom paláci a nakoniec premiér Igor Matovič.

Prezidentka Čaputová sa dištancovala od názoru, že by Slovensko bolo mafiánskym štátom, ktorý tak označil nemecký novinár a aj bývalý prezident Andrej Kiska.

Igor Matovič po spoločných raňajkách začal svoj prejav stým, že prezidentka dobre navarila typické slovenské raňajky. „Všetko dôležité ste sa už dozvedeli, ja teda poviem trošku zo zákulisia, pani prezidentka veľmi dobre navarila,“ povedal premiér.

Celá tlačová konferencia tu:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!