Po rožky a kofolu s plynovou maskou a v obleku ako po atómovom výbuchu (Video)

Slovensko aj Česko patrí momentálne medzi najhoršie krajiny sveta v počte nakazených či mŕtvych v spojitosti s koronavírusom. Sú takí, ktorí nosia jedno rúško celý rok a vírusu sa a neboja, no sú aj takí, ktorí sa boja o svoje zdravie a chránia sa ako vedia.

Príkladom toho je muž z českého mesta Vysoké Mýto, ktorý v potravinách nakupuje vo vojenskom ochrannom odeve a dokonca s plynovou maskou. Pozorný muž si ho stihol natočiť na video a na sociálnych sieťach to vyvolalo rozruch. Ľudia video zdieľajú s popisom, že takéto niečo „je už na hlavu“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353