Po očkovaní umrela mladá slovenská učiteľka. Mala silné vedľajšie účinky

Len 38-ročná slovenská učiteľka Antónia zomrela dva týždne po zaočkovaní vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Správu priniesli Správy RTVS. Priamy súvis s očkovaním však nebol potvrdený.

Antónia bola stredoškolská učiteľka a dala sa zaočkovať vakcínou AstraZeneca, aby mohla vyučovať prezenčne svojich žiakov. Po tom, ako ju zaočkovali mala silné vedľajšie účinky, ako triašku či vysoké horúčky. O tomto informovala aj redaktorov RTVS.

Po dvoch týždňoch od očkovania náhle umrela. „Moja dcéra milovala svoju prácu nadovšetko. Očkovaná bola vakcínou AstraZeneca 13.2.2021. 27.2., t.j. po štrnástich dňoch zomrela, bola plná života,“ povedal pre RTVS otec nebohej učiteľky.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353