Po Mazurekovi v Trnave hodili liberáli kameň! Pomôžte nájsť páchateľa - MAGAZÍN 1
Slovensko

Po Mazurekovi v Trnave hodili liberáli kameň! Pomôžte nájsť páchateľa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na dnešnom mítingu v Trnave to naozaj vrelo! Extrémistická skupina Antifa, ktorá podporuje liberálov a progresícov je tak nebezpečná, že ľudom ide o život! Táto skupina je dokonca v USA považovaná za teroristickú skupinu. U nás ju liberáli využívajú na protesty proti národovcom.

Počas rečnenia predstaviteľov ĽSNS niekto pravdepodobne z tejto skupinu Antifa hodil pomerne veľký kameň po Milanovi Mazurekov a ten sa mu v poslednej chvíli uhol.

“Dnes počas mítingu v Trnave, keď rečnil Vladimír Chovan, do mňa niekto hodil pomerne veľký kameň, ktorý ma len veľmi tesne minul. Tento útok beriem veľmi vážne a preto sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc. Ak máte nejaký záznam z prejavu Vladimíra Chovana, tak mi ho prosím pošlite. Ďakujem všetkým za pomoc.” píše Mazurek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *