Po Mazurekovi v Trnave hodili liberáli kameň! Pomôžte nájsť páchateľa

Na dnešnom mítingu v Trnave to naozaj vrelo! Extrémistická skupina Antifa, ktorá podporuje liberálov a progresícov je tak nebezpečná, že ľudom ide o život! Táto skupina je dokonca v USA považovaná za teroristickú skupinu. U nás ju liberáli využívajú na protesty proti národovcom.

Počas rečnenia predstaviteľov ĽSNS niekto pravdepodobne z tejto skupinu Antifa hodil pomerne veľký kameň po Milanovi Mazurekov a ten sa mu v poslednej chvíli uhol.

“Dnes počas mítingu v Trnave, keď rečnil Vladimír Chovan, do mňa niekto hodil pomerne veľký kameň, ktorý ma len veľmi tesne minul. Tento útok beriem veľmi vážne a preto sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc. Ak máte nejaký záznam z prejavu Vladimíra Chovana, tak mi ho prosím pošlite. Ďakujem všetkým za pomoc.” píše Mazurek.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *