Slovensko

Po dlhej dobe bude na Markíze Kotleba vs. Grendel a Bihariová

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po dlhej dobe sa na televíznych obrazovkách ukáže predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba. Kotlebovci nie sú vôbec pozývaní do televízii či rádii a preto je raritou ich tam vidieť. Vídame ich len pred voľbami, kedy to majú médiá nariadené zo zákona.

Už túto nedeľu 21.6.2020 sa na Markíze v relácii Na Telo ukáže Marian Kotleba, Gábor Grendel, ale aj predsedníčka neoliberálnej strany Progresívne Slovensko Irena Bihariová.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *