Plus 7 dní zákerne zaútočili na Uhríka! Ľudia sa však postavili za Kotlebovca! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Plus 7 dní zákerne zaútočili na Uhríka! Ľudia sa však postavili za Kotlebovca!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Priamo, ešte v čase vrcholiacej predvolebnej kampane bol v známom týždenníku finančnej skupiny Penta- Plus sedem dní zverejnený článok o tom, ako sa údajne Kotlebov europoslanec Milan Uhrík dostal cez nenávisť k majetkom. Tento evidentne účelovo načasovaný útok proti Kotlebovcom nakoniec Pente nevyšiel. Väčšina z čitateľov článok označila za predvolebnú manipuláciu, pričom sa postavili za europoslanca Uhríka.

Keď týždenník Plus sedem dní uverejnil pred poslednými parlamentnými voľbami článok pod názvom “Cez nenávisť k majetkom: Kotlebova pravá ruka nakúpila nehnuteľnosti za státisíce!“, predstavitelia  finančnej skupiny Penta určite neočakávali od slovenského obyvateľstva takéto reakcie.

Takmer okamžite po uverejnení uvedeného článku sa najmä na sociálnej sieti Facebook objavilo prekvapivo veľa reakcií ľudí podporujúcich Uhríka.

„Nemôžem sa dosmiať .To už naozaj nie je čo vytiahnuť na tých Kotlebovcov. Najlepšie by bolo pre liberálov bolo, keby žili niekde v jaskyni .Každý jeden pisalek z plus 7dni ma vacsi majetok nez Uhrik.Kiska bol samym bossom podsvetia oznaceny za miliardara ,Matovic vlastni pol Trnavy ,Trubanovci dali len do strany pol miliona ,Hlina ani nehovorim ale nie Uhrik im vadi… ” znela jedna z reakcii.

„Toto je zas objektivny clanok a dom v radovej zastavbe v hodnote 138 tis ma v dnesnej dobe sikovny robos a nie poslanec…..toto je presne novinarcina tu mas 100€ a o tomto napises..” pridal sa ďalší.

Iným prekázalo, že noviny neinformujú o projekte sociálnej pomoci ĽSNS  „a kedy date clanok o tom ako rozdava cast svojho europoslaneckeho platu?to asi nikdy co“.

Medzi čitateľmi sa našli aj takí, ktorými prekážalo, že Penta nepoukazuje na pozemkových podvodníkov. „Aj ja mam nehnuteľnosť v hodnote 120000, nie som ani poslankyňa… Tiež je to čudné??? Nechápem, kam ten článok smeruje, na čo vlastne upozornuje, prečo radšej nepokazuju na ozajstných zbohatlikov, alebo na takých čo k pozemkom prišli podvodom” ironicky reagoval.

“ Cakal som ze vynuchaju 10milionov ako u Matovica trubiroha slebo 4miliony beblaveho manzelka (transparency internacional) ked novinarom povedala ze si nepameta odkial ma tie 4miliony ako sekretarka z transparentnej mimovladky
VAS BY SOM NAZVAL TOPIACI SA AJ SLAMKY CHYTA…. Kritizovat europoslanca zarabajuceho tisice ze si kupil dom za 138tisic je ubohe hlavne ked jeho kolegyna Monika Benova ma KABELKY VO VACSEJ HODNOTE….” napísal ďalší z čitateľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *