Píšu, že Uhrík zavádza v bezplatnej zdravotnej starostlivosti a potom napíšu to isté, len inak (Komentár) - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Píšu, že Uhrík zavádza v bezplatnej zdravotnej starostlivosti a potom napíšu to isté, len inak (Komentár)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Eurposlanec Milan Uhrík sa vo svojom statuse vyjadril na dopis, ktorý poslalo Ministerstvo vnútra všetkým lekársky zariadeniam.

V tomto liste sa uvádza, že všetci cudzinci na území Slovenska majú mať zdravotnú starostlivosť zadarmo a teda preplatenú daňovými poplatníkmi.

To sa Uhríkovi zdá ako nespravodlivé voči pracujúcim Slovákom, ktorí si musia platiť zdravotnú poisťovňu a často doplácať za lieky či iné lekárske úkony. Cudzinci na Slovensku majú mať podla ministerstva tieto úkony preplatené.

Médiá hlavného prúdu aj stránka HOAXY a Podvody, ktorú spravuje Polícia SR sa hneď do Milana Uhríka pustili, že šíri nepravdy a chcú nám túto vec vysvetliť.

Vysvetľujú ju tak, že preplatenú zdravotnú starostlivosť majú len tie osoby, ktoré majú akúsi “doplnkovú ochranu” a to znamená, že tieto osoby, boli ohrozené na živote, ich zdravotný stav sa môže rapídne zmeniť alebo utekajú pred nebezpečenstvom.

Áno. Veď presne na to Uhrík poukazoval. Veď práve toto sú migranti, ktorí miera do Európy a utekajú pred vojnou. V Nemecku je ich niekoľko miliónov a tiež by Nemcov nenapadlo pred desiatkami rokov, že v Nemecku budú milióny ľudí z Afriky či blízkeho východu. A dnes tam sú.

Polícia a liberálne médiá teda tvrdia to isté, čo Milan Uhrík, ale vedia to povedať s pozlátkom, aby sa to ľudom dobre počúvalo. Pravda je taká, že ak by prišlo na Slovensko 10 – tisíc migrantov a všetci by povedali, že sa cítia ohrození na živote (čo by určite povedali), každý z nich by mal zdravotnú starostlivosť či zubára zadarmo. No zadarmo nie. Zaplatíme to my.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *