Slovensko

Piško: Na proteste bola čvarga a vláda je Liga výnimočných! Dostal ale tvrdú odpoveď!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Zabudnutý humorista, ktorého si ho už dnešné generácie nebudú pamätať sa pustil do účastníkov včerajšieho protestu proti vláde v Bratislave. Na proteste boli tisíce ľudí, ktorí odmietajú povinné očkovanie a výhody pre očkovaných, či nepodporujú túto vládu.

Humorista Rasťo Piško si nebral servítku pred ústa a vo svojom statuse sa požaloval: „Výkvet slovenskej čvargy opäť raz svojou návštevou poctil naše hlavné mesto! Prepáčte, ale inak to napísať neviem,” začal svoj status.

Piško celú situáciu sledoval z diaľky a svoje ostré slová si nechal len na dome pri počítači: „Mal som to šťastie, že čosi po 14.00 som sa vybral na nákup do potravín. Už na Obchodnej som uvidel dvoch do pol pása obnažených mužov. Neboli to bezdomovci, lebo tí takéto veci nerobia.” Vraj všetko pochopil, až keď vošiel do obchodu: „Vo vzduchu viali zelené vlajky a zelené mozgy sa čoskoro objavili v obchode. Samozrejme – bez rúška!.” Keď sa ich opýtal, prečo ich nemajú, mladíci ostali ticho. Slovami humoristu: „Čumeli na mňa ako teľce na nové vráta.”

Piško dokonca prirovnal Igora Matoviča a jeho vládu k Panne Orleánskej či k Lige výnimočných.

Odpoveď dostal zabudnutý humorista od účastníka protestu Mária Vidáka, ktorý ho vyzýva, aby nabudúce svoje slová nenechal len na internete, ale prišiel to ľuďom povedať do očí osobne: