adplus-dvertising

Pellegrini tvrdí, že nová vláda začala ekonomike škodiť a stará sa skôr o bohatých podnikateľov

Bývalý premiér Peter Pellegrini v diskusnej relácii povedal do očí novej podpredsedníčke vlády SR pre investície a informatizáciu Veronike Remišovej kritické slová.

„Kým pred mesiacom som ešte vnímal akú takú snahu vlády, ekonomike pomáhať, dnes musím konštatovať, že svojimi krokmi začala slovenskému hospodárstvu škodiť. Minimálne v prvých dvoch mesiacoch mala prísť plošná investícia podnikateľom, živnostníkom i zamestnancom, potom sa mohli dolaďovať detaily. Nie však prichádzať s takými riešeniami, že bohatým majiteľom nákupných centier zaplatí štát polovicu nájmu a druhú dajú dokopy nájomníci – to je presne obrazom toho, že súčasnú koalíciu vedú bohatí podnikatelia, ktorí sa starajú predovšetkým o seba a svojich kamarátov.“ napísal Pellegrini na sociálnej sieti.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.