Politika

Pellegrini tvrdí, že nová vláda začala ekonomike škodiť a stará sa skôr o bohatých podnikateľov

Bývalý premiér Peter Pellegrini v diskusnej relácii povedal do očí novej podpredsedníčke vlády SR pre investície a informatizáciu Veronike Remišovej kritické slová.

„Kým pred mesiacom som ešte vnímal akú takú snahu vlády, ekonomike pomáhať, dnes musím konštatovať, že svojimi krokmi začala slovenskému hospodárstvu škodiť. Minimálne v prvých dvoch mesiacoch mala prísť plošná investícia podnikateľom, živnostníkom i zamestnancom, potom sa mohli dolaďovať detaily. Nie však prichádzať s takými riešeniami, že bohatým majiteľom nákupných centier zaplatí štát polovicu nájmu a druhú dajú dokopy nájomníci – to je presne obrazom toho, že súčasnú koalíciu vedú bohatí podnikatelia, ktorí sa starajú predovšetkým o seba a svojich kamarátov.“ napísal Pellegrini na sociálnej sieti.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

One Reply to “Pellegrini tvrdí, že nová vláda začala ekonomike škodiť a stará sa skôr o bohatých podnikateľov”

  1. Toto je vlastizrada v priamom prenose ! … No ale, veď pochopte vážení, oni musia dodržiavať agendu, ktorú im načrtli tí za plotom – na Hviezdoslavovom námestí 5…
    Je to až neuveriteľné, ako všetky vlády sveta, všetci politici – ktorých si vybrali voliči národných štátov v dobrej viere, že budú zastupovať ich záujmy a riešiť ich problémy a potreby – poslušne poslúchajú, plnia absurdné príkazy a rozhodnutia jedného samozvaného „spasiteľa sveta“ = psychopata posadnutého vakcináciou celého sveta !!! … Tak si predstavte, že toto všetko len kvôli jeho pažravej vidine megazisku z naplnenia šialeného depopulizačného projektu usa Vyššej lóže a tiež megaziskom farmafiriem, jednotlivé štáty vykonávajú samovraždu svojich ekonomík…
    No povedzte, toto jeden de-Bill nevymyslí !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *