Pellegrini hlasoval s Matovičom a u ľudí skončil: Ste nevoliteľní liberáli, nepotrební pre pracujúcich ľudí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pellegrini hlasoval s Matovičom a u ľudí skončil: Ste nevoliteľní liberáli, nepotrební pre pracujúcich ľudí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Strana Hlas Petra Pellegriniho ako jediná z opozície hlasovala za finančnú odmenu pre dôchodcov, ak sa nechajú zaočkovať. Tí dostanú buď 200 alebo 300eur.

Neuveriteľne to však pobúrilo ich voličov, čo je vidieť aj v diskusiách pod ich príspevkami:

“Veru Erik Tomáš sklamali ste a klamete na hulváta,tarali ste ,že segregáciu nepodporite a urobili ste to. Hlas na čele s Pelle nevolitelny,ste liberal pre pracujúceho človeka nepotrebný.pelle nech sa dá zaočkovať aj s rodičmi,alebo nech neprikazuje druhým,každý sa rozhodne podľa seba,ako so svojím telom naloží.” napísala Jarka.

“Erik mna to tiež moc sklamalo .podporili ste segregaciu tych najslabšich a najbiednejšich ĺudí/dôchodcov/,ktorí budovali tento štat.moc smutné.neda sa sedet na dvoch stoličkach aj s opoziciou aj koaliciou.to je celé zle a smutne a vôbec to neni socialné.nechápem vsetkym by sa hodilo tych 300eur aj by si zaslužili ale nútit ich za 300eur na nie ešte celkom otestovanu experimentalnu vakcinu je chore.ani neviete ako mi je luto tych ludi ktori musia kvôli vám stát pred takymto rozhodnutim” napísal Fero.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *