Pedofila, ktorý napadol 200 detí poslali za mreže. Väzni ho dobodali na smrť - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pedofila, ktorý napadol 200 detí poslali za mreže. Väzni ho dobodali na smrť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pedofil, ktorý bol v Anglicku odsúdený za zneužitie takmer 200 detí, bol dobodaný na smrť.

Richard Huckle (33) z Ashfordu dostal v roku 2016, 22 doživotných trestov potom, čo sa priznal k sexuálnemu zneužitiu 71 detí medzi rokmi 2006 až 2014, ktorých vek sa podľa BBC pohyboval od šiestich mesiacov do 12 rokov.

Médiá informujú o tom, že pedofil bol vo väznici napadnutý provizórne vyrobeným nožom. Dobodali ho kým sa nachádzal vo svojej cele vo väznici Full Sutton.

Pri súdnom procese v roku 2016, vyšetrovatelia uviedli, že objavili viac ako 20 000 nemravných fotografií a videí z jeho útokov, ktoré boli zdieľané s ďalšími pedofilmi prostredníctvom webu zvanom The Love Zone.

Správy uviedli, že pred zatknutím Huckle pôsobil ako učiteľ angličtiny a ako kresťanský dobrovoľnícky pracovník v Kuala Lumpur, Malajsi, kde ošetroval chudobné deti.

V jednom zo svojich online príspevkov Huckle údajne napísal: “Chudobné deti sa dajú určite oveľa ľahšie zviesť, ako deti zo strednej triedy.”

Médiá tiež uviedli, že sa pokúsil zarobiť peniaze predávaním fotografií zo svojich zločinov.

Pedofil Huckle tiež vytvoril 60 stranový návod pre pedofilov, kde im radí, ako páchať zločiny na deťoch, aby neboli pristihnutí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *