Papaláša z Kollára vraj robia médiá, ktoré sú frustrované, že to tu nevedú progresívni feťáci a nerieši sa 26 pohlaví

Šéf parlamentu Boris Kollár opäť nahral ďalšie z mnoho videí, kde sa snaží očistiť svoje meno.

Kollár sa bráni, že nie je papaláš a do politiky vraj nešiel preto, aby sa vozil v starej päť ročnej limuzíne. On vraj takúto limuzínu mal už dávno 25 rokov aj so šoférom.

Predseda Sme Rodina hovorí aj o tom, že papaláša z neho robia médiá, ktoré vlastnia ľudia, ktorí dnes končia v base, alebo také médiá, ktoré sú frustrované, že to tu nevedú progresívni feťáci a nerieši sa 26 pohlaví. Tým asi Kollár narážal, že sa nerieši LGBTI otázka. K LGBTI komunite má však veľmi blízko práve on, keďže podľa spovedí on sám vyhľadával transsexuálov na svoje údajné zábavky.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353