Pán premiér, my serieme na pravidlá? Váš minister v parlamente úplne bez rúška!

Premiér Igor Matovič v jeho emotívnych výstupoch už dostatočne dourážal Slovákov. Vraj tretina ľudí serie na pravidlá. Neustále počúvame o tom, že máme nosiť rúška a dodržiavať nariadenia, inak bude zle. Dodržiavajú ich aj členovia vlády?

Moderátor TV JOJ Samuel Migaľ uverejnil na sociálnej sieti fotografiu, kde nachytal ministra hospodárstva Richarda Sulíka v parlamente úplne bez rúška! Nemal ho ani na tvári, ani pod nosom.

„Keď pol dňa trávite s Dárius Haraksin TV JOJ a Barbora Janosova na Úrade vlády v rúškach – nič príjemné. A vláda rozhoduje napr. o núdzovom stave a ďalších opatreniach. A zatiaľ minister hospodárstva Richard Sulík debatuje s kolegom – bez rúška“ napísal Migaľ.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353