Padol na kolená a kopali ho ďalej! Rómovia brutálne zbili hasiča z obce Važec (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Padol na kolená a kopali ho ďalej! Rómovia brutálne zbili hasiča z obce Važec (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V stredu 11. decembra 2019 v liptovskej obci Važec došlo krátko po obede k brutálnemu fyzickému napadnutiu mladého muža veľkou skupinou neprispôsobivých spoluobčanov. Keď napadnutý už len v bezvládnej polohe ležal na zemi, nasledovali kopance do celého tela, nevynímajúc hlavu. Následne bola napadnutá aj jeho manželka a brat.

„Napadnutým mužom bol hasič, ktorý riskuje svoj život pri pomoci iným. Celý konflikt bol vyústením fyzického napadnutia jeho neplnoletej dcéry. Ani takmer po týždni od útoku neboli páchatelia zadržaní, a to aj napriek tomu, že adresovali napadnutým ďalšie brutálne vyhrážky. Celý prípad budeme ostro sledovať a apelovať na okamžité riešenie nie len tohto prípadu, ale riešenia celej bezpečnostnej situácie občanov v obci Važec, ktorá je už dlhšiu dobu alarmujúca. Viac informácií a ďalší náš postup zverejníme čoskoro. “ informuje na sociálnej sieti strana ĽSNS.

Podla najnovších informácii mala polícia obviniť z útoky 10 osôb a z toho 8 mužov a dve ženy.

„Dementujeme dezinformácie, podľa ktorých polícia nekoná v prípade napadnutia jednej osoby viacerými páchateľmi. Polícia koná a neinformuje preto, aby sa o jej krokoch nedozvedeli páchatelia a aby vďaka tomu boli spravodlivo potrestaní. Zajtra prinesieme viac konkrétnych informácií.“ informuje Polícia SR na sociálnej sieti.

Aktualizácia: Facebook video zmazal, pre údajné porušenie noriem. Nikto však nevie o aké normy má ísť.

Aktualizácia 2: Youtube podobne ako Facebook video zmazali z nepochopiteľných dôvodov.

Pre pozretie videa kliknite sem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *