Zo sveta

Ozbrojená skupina černochov pochodovala v USA: „Čierna sila! Čierna Láska!“

Obrovská skupina ozbrojených černochov pochodovala v meste Stone Mountain v Georgii (USA). Muži a ženy zahalení v čiernom oblečení mali plne automatické pušky či iné zbrane.

Ozbrojená skupina vyzývala rasistov a bielych južanov, aby prišli. Skupina ozbrojencov sa zhromaždila pod najväčším pamätníkom Konfederácie znázorňujúcim prezidenta Jeffersona Davise, Roberta E. Leeho a ThomaseJ. „Stonewalla“ Jacksona. Táto skupina žiadna zničenie tohto pamätníka.

„Naším cieľom bolo zhromaždiť našu milíciu vo Stone Mountain. Chceme vyslať správu, že keď sa po celej krajine rúcajú všetky tie sochy, tak čo s touto? „Vysvetlil Grand Master Jay. Na hore Stone Mountain je v skale vyrytý najväčší bas-reliéf na svete, znázorňujúci prezidenta Konfederácie Jeffersona Davisa s konfederačnými generálmi Robertom E. Leehom a Thomasom J. „Stonewall“ Jacksonom. Reliéf býva spájaný s rasistickým zoskupením Kukluxklan, ktorý sa u neho zhromažďuje. Ľudskoprávna organizácie NAACP, ktorá sa zameriava na obranu práv Afroameričanov, ho označila za „najväčšiu svätyňu bielej nadvlády v histórii sveta“.

Vo videu, kde kráča mestom ozbrojená skupina černochov môžeme počuť hlášky ako „Black Power“ alebo „Black Love“.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *