Ozbrojená skupina černochov pochodovala v USA: „Čierna sila! Čierna Láska!“

Obrovská skupina ozbrojených černochov pochodovala v meste Stone Mountain v Georgii (USA). Muži a ženy zahalení v čiernom oblečení mali plne automatické pušky či iné zbrane.

Ozbrojená skupina vyzývala rasistov a bielych južanov, aby prišli. Skupina ozbrojencov sa zhromaždila pod najväčším pamätníkom Konfederácie znázorňujúcim prezidenta Jeffersona Davise, Roberta E. Leeho a ThomaseJ. „Stonewalla“ Jacksona. Táto skupina žiadna zničenie tohto pamätníka.

„Naším cieľom bolo zhromaždiť našu milíciu vo Stone Mountain. Chceme vyslať správu, že keď sa po celej krajine rúcajú všetky tie sochy, tak čo s touto? „Vysvetlil Grand Master Jay. Na hore Stone Mountain je v skale vyrytý najväčší bas-reliéf na svete, znázorňujúci prezidenta Konfederácie Jeffersona Davisa s konfederačnými generálmi Robertom E. Leehom a Thomasom J. „Stonewall“ Jacksonom. Reliéf býva spájaný s rasistickým zoskupením Kukluxklan, ktorý sa u neho zhromažďuje. Ľudskoprávna organizácie NAACP, ktorá sa zameriava na obranu práv Afroameričanov, ho označila za „najväčšiu svätyňu bielej nadvlády v histórii sveta“.

Vo videu, kde kráča mestom ozbrojená skupina černochov môžeme počuť hlášky ako „Black Power“ alebo „Black Love“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353