adplus-dvertising

Otrasný prípad pedofílie: Pedofil znásilňoval miminko tak brutálne, že mu natrvalo poškodil genitálie

Otrasný prípad pedofílie v Škótsku rezonuje celou krajinou. Alan Kusz sexuálne napadol iba 14 mesačné dievčatko. To si z celého incidentu odnieslo trvalé následky. Súd nad odporným pedofilom takmer po roku vyniesol konečne rozsudok. O prípade informuje portál pluska.sk

Všetko sa stalo ešte minulý rok. 43-ročný chlap bol obvinený a vzatý do väzby za sexuálne napadnutie dieťaťa. Tomu podľa informácii spôsobil hrozné zranenia genitálií, z ktorých si bude niesť následky už do konca svojho života. Na pojednávaní sa celú vec snažil zbabelo hodiť na svoju ženu, no súd mu to v žiadnom prípade neuznal. K činu ho usvedčili testy DNA.

„Je ťažke predstaviť si zraniteľnejšiu obeť, ako je štrnásťmesačné dieťa,“ konštatoval sudca. „Stále odmietate prijať, že ste vinný. Odmietate prevziať zodpovednosť za tento ohavný trestný čin. V budúcnosti predstavujete riziko pre deti,“ dodal. Lekári boli prítomní tiež. Tí povedali, že ešte nikdy v živote nevideli u tak malého dieťaťa takto závažné poranenie pohlavného orgánu.

Dievčatko podsúpilo niekoľko operácii a momentálne je v poriadku. Bohužiaľ si z napadnutia odnáša ako fyzické, tak aj psychické trvalé následky.

„Je dôležité, aby ľudia videli a hlave vedeli, že takéto činy spáchané na deťoch budú trestané vysoko. Nemôžeme dopustiť, aby sa niečo podobné opakovalo. Musíte pochopiť vážnosť celej situácie. Ukladám vám preto trest odňatia slobody vo výške desať rokov,“ dokončil rázne sudca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.