Otec troch detí zúfalo hľadal prácu. Pročko sa do neho pustil a muž ostal v šoku!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na začiatku mesiaca sme vás informovali o zúfalom Slovákovi Petrovi, ktorý napísal inzerát, že hľadá prácu a urobí čokoľvek. Táto situácia ho dostala na kolená a on má doma tri malé deti. Okamžite sa mu začali ozývať stovky ľudí s ponukami a Peter si už prácu aj našiel.

“Mám 33 rokov a nemám problém so žiadnou robotou. Čokoľvek potrebujete pomôcť resp. urobiť, napríklad okolo domu, s drevom alebo ako píšem s čímkoľvek nemám problém. Som ochotný zájsť až do extrému keď bude treba, potrebujem súrne prácu. Mám tri malé deti a situácia je veľmi zlá a ťažká. Holými rukami vám presťahujem osie alebo včelie hniezdo. Je to bohužiaľ smiešne, ale je to tak, spravím čokoľvek až tak veľmi som zúfalý. Ak potrebujete s hocičím pomôcť, prosím kontaktujte ma. Ďakujem” píše Slovák v inzeráte.

Portál Plus Jeden Deň sa o celú túto situáciu začal zaujímať a zistil, že Petrovi sa ozval aj poslanec OĽANO a bývalý zabávač Jozef Pročko. Ten mal zúfalého Slováka šokovať cez telefonát.

„Bol veľmi nepríjemný. Pýtal sa ma, ako som sa dostal do tejto situácie a zdôraznil, že či si uvedomujem, že tým robím premiérovi Matovičovi zlú reklamu. Nemohol som sa ani nadýchnuť zo šoku,“ povedal Peter pre Plus Jeden Deň.

Poslanec nesúhlasí s takouto formuláciou. „Ozval som sa mu preto, lebo jeho inzerát zdieľala skupina kotlebovcov a tí začali robiť zle. Opýtal som sa ho najprv, či nepotrebuje pomoc, odpovedal, že nie. A potom, či vie, že ľudia, ktorí to zdieľajú tým nepomáhajú situácii, ktorú Igor Matovič rieši. V podstate sa mi priznal, že do problémov sa dostal sám, preto som mu dôrazne povedal, že svojim konaním škodí rodine a mal by to zmeniť,“ tvrdí poslanec a zabávač.