Osuský (SaS) "V 45-tom sme porazili Hitlera vďaka americkým vojakom! Trump dočasu, ale Spojené štáty naveky!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Osuský (SaS) “V 45-tom sme porazili Hitlera vďaka americkým vojakom! Trump dočasu, ale Spojené štáty naveky!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Peter Osuský zo strany Richarda Sulíka Sloboda a Solidarita vyhlásil zaujímavé slová v nedeľnej relácii o 5 minút 12 na RTVS.

Debata na tému amerických peňazí z USA, ktoré nám chcú poskytnúť za podmienok, kde americké vojská budú nadradené Slovenským zákonom a chcú, aby v zmluve jasne bolo definované, že Američania nemusia rešpektovať naše zákony. V zmluve má byť napríklad aj to, že americkí vojaci v prípade, keď to budú nutné, budú môcť vkročiť na akýkoľvek štátny alebo súkromný pozemok bez súhlasu majiteľa a Slovensko im to musí zabezpečiť.

“A raz a navždy by som povedal, že platí, že Donald Trump dočasu, ale Spojené Štáty naveky!” začal svoju reč Peter Osuský v relácii.

Pokračuje “A ja z dovolením zastupujem iných voličov, ktorí si myslia, že naša bezpečnosť je prvoradá, a že si ju z vlastných síl nezabezpečíme, a že nosnou garanciou našej bezpečnosti je NATO, a nosnou krajinou NATO, nosnou krajinou NATO sú od jeho vzniku až do konca dní Spojené štáty!”

Celú reláciu si môžete pozrieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=81ctVNrcBFE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *