Osadníci v Kozárovciach napadli tehlami auto s dôchodcami - MAGAZÍN 1
Slovensko

Osadníci v Kozárovciach napadli tehlami auto s dôchodcami

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Útoky osadníkov neutíchajú a ďalší prípad sa stal v osade pri Kozárovciach, ktoré ležia kúsok od Levíc.

Popri osade malo prechádzať auto s dvomi dôchodcami, ktoré však osadníci napadli tehlami. Jedna tehla rozbila čelné sklo a len o malý kúsok minula tvár nevinnej dôchodkyne, informuje TV Noviny.sk

V tejto osade už v minulosti napadli osadníci okoloidúce autá, kedy do nich hádzali tehly a kamene. Obec vtedy zriadila obecné hliadky, kde zamestnali miestnych Rómov, ktorí mali strážiť poriadok. Hliadky už nefungujú, pretože peniaze sa minuli.

V roku 2016 začali vo vlakoch, ktoré prechádzali cez Kozárovce hliadkovať aj členovia ĽSNS. Vtedy tam Róm napadol nevinnú bielu študentku, ktorú kvôli pár drobným škrtil, bil do tváre, zlomil jej prst a nakoniec ju chcel uškrtiť šnúrou od topánok. Dievča našťastie útok prežilo.

Kotlebovci na tejto ale aj iných trasách vtedy začali vlakové hliadky, ktoré si ľudia obľúbili. Od toho času sa vo vlakoch začali objavovať aj policajné hliadky. Vláda však robila všetko pre to, aby Kotlebovcov, ktorí to robili zadarmo a vo vlastnom čase, tieto hliadky znemožnila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *