Organizuje sa Pochod hrdosti heterosexuálov, ktorý sa vysmieva LGBTI pochodom

Trojica američanov sa rozhodla zorganizovať Pochod hrdosti heterosexuálov. Má to byť provokačná akcia proti neoliberálnym LGTB skupinám, ktoré sa cítia ublížené.

Čitatelia liberálne americkej tlače to však nevzali ako žart a akciu berú smrteľne vážne. V komentároch sa vyhrážajú organizátorom a nazývajú ich homofóbmi. O akcii by sa asi nikto nedozvedel, keby im neoliberálne médiá neurobili reklamu.

Zároveň títo akože liberáli, ktorí hlásajú toleranciu voči všetkým ukázali, že sú len obyčajní pokrytci.

Tvrdia, že tieto hetero pochody šíria nenávisť a urážajú ostatné skupiny. Organizátori však tvrdia, že ich pochod nie je založený na proteste proti niekomu, ale na pochode za práva heterosexuál a nechápu, prečo na nich LGBT skupiny útočia.

zdroj: superhappyfunamerica.com

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *